web stránky, seo

Domov

Tvorba web stránok

Ponúkame Vám webové riešenie od A po Z, stránky vysokej kvality pre business klientelu. Stránky sú vytvorené podľa potrieb a dohody s klientov – šité na mieru Vašim konkrétnym požiadavkám.​

Kurzy

Ponúkame Vám profesionálne kurzy na európskej úrovni ECDL/ICDL ako aj kurzy na mieru. Naši lektori sú vysoko kvalifikovaní a certifikovaní.​

Grafika

Tvorba Vektorových, bitmapových a 3D grafík, vizualizácii. Neváhajte a objednajte si u nás Vaše vlastné plagáty, pozvánky, brožúrky atď. šité na Vašu mieru .

PC Doktor

Pri problémoch s počítačom, PC Doktor Vám príde opraviť počítač, aby sa stal opätovne výkonný pomocník pri Vašej práci.​

tvorba web stránok

Tvorba Web stránok a eshopov

Tvorba web stránok a eshop-u je vo svete marketingu a reklamy jedno nepísané pravidlo. Kto nie je na internete, neexistuje. Vaša značka nie je výnimkou. Existuje mnoho spôsobov a ciest ako vytvoriť efektívne cielenú online kampaň. Vaša webstránka je stavebným kameňom pre všetky ďalšie podporné online aktivity.

Zabezpečíme Vám kompletný online marketing (optimalizáciu, reklamné odkazy, registrácia do internetových katalógov, zriadenie kont na sociálnych sieťach, atď.). Úspech na seba nenechá dlho čakať pokiaľ sa funkčnosť spojí s príťažlivým dizajnom. Vytvoríme Vám web stránku, ktorá bude mať schopnosť nie len prinášať Vám nové kontakty, ale aj merateľné výsledky stránky.

Vzdelávacie kurzy

Čo ťa v kurze čaká?

Získaš základy pri tvorbe webových stránok (resp.digitálneho marketingu, alebo digitálnej kolaborácii), ktorý je vytvorený školiteľmi s mnohoročnou praxou a to  bezplatne. K dispozícii je množstvo modulov vytvorených školiteľmi, naše kurzy sú nabité praktickými cvičeniami a reálnymi príkladmi. Vďaka nim dokážeš použiť získané znalosti aj v praxi.

Získaním certifikátu preukážeš zamestnávateľom, že dobre rozumieš základným pojmom digitálneho marketingu. Túto kvalifikáciu si tiež môžeš pridať do svojho životopisu a jednoducho ju nahrať do LinkedIn profilu.

Certifikát je dôkazom, že máš digitálne zručnosti a chceš sa učiť, čo patrí medzi základné vlastnosti úspechu v súčasnom svete biznisu. Ak ich ukážeš, ľahšie si nájdeš prácu, o ktorú máš záujem.

Zlepši si digitálne znalosti. Pomôže ti to nájsť si prácu, získať povýšenie alebo začať úplne novú kariéru.

ecdl

S nami zvládneš aj Európsky vodičský preukaz na PC

Certifikáty systému ECDL sú medzinárodne rešpektovanými dokladmi o tom, že ich držiteľ dosahuje požadovanú úroveň (štandard) znalostí a zručností z príslušnej oblasti IT, ktorú preukázal na testoch podľa celosvetovo platnej metodiky.

Do programu ECDL sa v Európe počas jeho 20 ročnej existencie zapojilo vyše 10 miliónov ľudí, ktorí si pri získavaní certifikátu ECDL rozšírili a prehĺbili svoje digitálne znalosti a zručnosti pre lepšie využitie IT v osobnom živote, v rámci štúdia i v zamestnaní. A tiež sa môžu preukázať svojim zamestnávateľom v súkromnom alebo verejnom sektore, že dosiahli potrebné znalosti a zručnosti na efektívnu prácu s počítačom na svojej pracovnej pozícii.

Potrebujete pomoc? Zavolajte nám na číslo
0948 260 050 alebo 0907 260 050